خطوط تولید

خطوط تولید کربنات کلسیم، کربنات کلسیم پوشش دار و … شرکت پلیمر پودر پارسیان

شرکت پلیمر پودر پارسیان دارای دو خط تولید میکرونیزه می باشد که با فناوری روز دنیا و همکاری کارشناسان آلمانی راه اندازی شده و در حال بهره برداری می باشد .خطوط تولید میکرونیزه شرکت پلیمرپودر ، در شهرهای دلیجان و خمین واقع شده و در حال عرضه محصولات با بالاترین کیفیت به بازارهای داخلی و خارجی می باشد.

واحد کنترل کیفیت

واحد كنترل كيفيت با ايجاد سيستم كنترل دقيق و استفاده از تجهيزات و پرسنل مجرب بخش وسيعی از تستها و كنترلهای لازم در زمينه های مختلف وآزمايشهای لازم را عهده دار است ، تا محصول نهايي با بالاترين كيفيت در اختيار مصرف كنندگان قرارگيرد.
در این زمینه شرکت پلیمر پودر پارسیان با بهره مندی از آزمایشگاه های پیشرفته ، سعی دارد تا کیفیت محصول را بطور مداوم کنترل کند تا اطمینان حاصل کند که همیشه محصولی با کیفیت و دارای استاندارد جهانی را به بازار عرضه می کند.

دستگاه پارتيكل سايز

براي ارتقا روش اندازه گيري ذرات محصولات از الك هاي چشمي با دستگاه ليزري پارتيكل سايز ، آناليزور مي گردد. این دستگاه با دقت بسیار زیادی قادر است تا ابعاد ذرات پودر را بصورت دیجیتال و بصورت دیاگرام فراوانی مجتمعی بدهد .

واحد بسته بندی

كليه محصولات شركت پلیمر پودر پارسیان در بسته بندي هاي پاكتي كرافت و در كيسه هاي پروپيلن بسته بندي مي گردد و به درخواست مشتري پالت شرينگ نيز خواهد شد .

تخصص تولیدات ما

کربنات کلسیم کریستال / 98%
کربنات کلسیم پوشش دار (کوتد) / 98%
تالک صنعتی و بهداشتی / 90%
باریت کریستال و حفاری / 85%
خاک رنگبر / 90%
بنتونیت / 90%
سیلیس / 85%
گل ماشی / 90%
لایم استون / 85%
اخرا / 85%